Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Drite dekorative perde me floke bore dhe yje ndricues( 6 floke bore dhe 6 yje) vijne ne ngjyre te verdhe te ngrohte, Perfekte per te dekoruar dritaret, pemen, oborrin, veranden tuaj etj.Rezistente ndaj ujit.Tensioni: 220V Me 8 modalitete te ndryshueshme sipas deshires: te ngadalta, sekuenciale, te kombinuara, flash etj.Gjatesia:2.5m

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102304

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.