Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Babagjysh Loder DJ, kaq terheqes qe luan muzike festive, i cili sherben per dekorimin e ambientit tuaj prane pemes gjate festave te fundvitit.Gjithashtu eshte dhe nje dhurate perfekte per te voglin tuaj.Funksionon me bateri.Permasat: 12x12x20cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102287

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.