Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Fjongo dekorative, kaq te vecante vijne me elemente te ndryshem dekorues kaq te bukur, perfekt per te paketuar dhuratat tuaja te fundvitit, per buqeta te ndyshme apo punime handmade.Gjeresia: 7cm Te disponueshme modelet si ne foto.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102283

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.