Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kuti dhuratash, kaq e bukura perfekte per te paketuar dhuratat tuaja per festat e fundvitit apo cdo rasti tjeter.E disponueshme ne ngjyre gri, te kuqe, te zeze dhe roze.Vjen me nje kuti ne forme zemre ne pjesen e brendshme te saj ku mund te vendosen lule apo trendafila te ndyshem dhe ne sirtar dhuraten e menduar per personin tuaj te zemres.Perbehet prej materiali kartoni teper te forte dhe rezistent.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102282

Kategori: Pashke, Krishtlindje, Dekorative

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.