Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Syze dekorative festive, kaq te bukura dhe te vecanta, perfekte per ti dhene me teper atmosfere festive nates se Krishtlindjes dhe Vitit te Ri ne darken tuaj familjare apo foton e fundivitit.Te pershtatshme per femije dhe te rritur.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102276

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Dekorative

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.