Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Smartwatch M7 Smart Band 7, ora me In e momentit, vjen me nje dizajn teper elegant e modern te papershkrueshem nga pika uji kur lani duart, nga shiu etj.Merrni mesazhet dhe telefonatat tuaja ne kohe rekord, monitoroni gjumin, rrahjet e zemres, presionin e gjakut, hapat gjate dites, kalorite.Nuk eshte i pershtatshem per tu zhytur ne det, pishina apo kur beni dush.Vjen me ekran HD 0.96inch, me Bluetooth 4.0 Me nje menu te pershtatshme ne 13 gjuhe te huaja si anglisht, spanjisht, ferngjisht, gjermanisht etj.Suporton sistemin Android dhe IOS, lidhet me telefonin tuaj nepermjet aplikacionit Fitpro. Koha e karikimit: 2 ore Koha e perdorimit pas nje karikimi te plote: 2-5 dite.E disponueshme ne ngjyre te zeze, puder, te kuqe dhe blu te erret.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#96116

Kategori: Elektronika, It, Aksesore

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.