Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Maja e pemes se yllit te Krishtlindjes ne ngjyre shampanje me shkelqim. Kombinojeni me zbukurime me te njejten ngjyre ose te ndryshme per nje dekorim dhe dekorim te veçante te Krishtlindjeve te pemes tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen ne jete! Ngjyra Shampanje Materiali i produktit Plastike Gjatesia x Gjeresia 20x22 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#96105

Kategori: Produkte Sezonale, Krishtlindje, Peme

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.