Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Beres kokoshkash, Ideal per te pergatitur popcorns te shijshem ne me pak se 3 minuta me ajer te nxehte pa vaj te shtuar dhe pa yndyre.Vjen me nje bazament gome i cili e mban te fiksuar nderkohe qe kokoshkat tuaja pergatiten.Perbehet prej materiali gome + plastik.Pastrohet mjaft lehte.Tensioni: 230 v- 50Hz Fuqia: 1200W

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#96002

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Aparate Gatimi

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.