Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Toster grill kaq elegant ne ngjyre te zeze, i duhuri per te pergatitur sanduicet tuaj ne menyre perfekte fale pllakes grill e cila nuk ngjit dhe nuk humb vlerat ushqyese.Nxehet shpejt dhe ne menyre uniforme nga te dyja anet.Teper i lehte per tu pastruar. Fuqia: 750 W Permasat: 22.5 x 7cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#95436

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.