Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Hekur rrobash Lexical Modeli: LSI-1014, vjen me nje dizajn teper te bukur dhe praktik per te hekurosur ne menyre perfekte me avull te nxehte rrobat tuaja pa i demtuar ato fale pllakes qeramike kunder ngjitjes.Vjen me funksion: tharjeje/spërkatje/avull Me kontroll te rregullueshem termostati, avulli dhe me mbrojtje nga mbinxehja.Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 400 ml Fuqia 2200W

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#95324

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Hekurosje

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.