Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Bateri per skuter elektrik, vjen me nje qendrueshmeri te larte elektrike dhe kapacitet te qendrueshem.Mbeshtet karikimin 5A dhe shkarkimin 15A, me mbrojtje nga mbirryma dhe temperatura, jetegjatesi te ciklit dhe performance te mire sigurie.Perbehet nga 30 qeliza te vetme 3,6V Kapaciteti i baterise: 2600mah, 18650; me pllake mbrojtese me cilesi te larte 10S.Tensioni nominal 36V Tensioni limit i karikimit 42V Kapaciteti nominal 7.8Ah Tensioni i nderprerjes se shkarkimit 27.5V Tensioni i dergeses =36V Permasat: 33.4 x 6.8cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#95277

Kategori: Elektronika, It, Aksesore

Bike Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Bike Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.