Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Ibrik Elektrik Alizz, modeli: AZ-0909, ka nje nje dizanj praktik dhe elegant per cdo kuzhine. Ideal per ngrohjen e ujit ne pak kohe per te pergatitur cajin apo kafen e preferuar ne menyre te shpejte. Me kapacitet 2.3 liter. Baze e rrotulleshme ne 360 ° dhe fikje automatike ne piken e vlimit. Material Inoxi cilesor. Mbrojtje nga mbinxehja dhe paisur me filter. Tensioni: 220-240V Frekuenca: 50/60 Hz Fuqia 2000 W.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#95206

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

Ideal Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ideal Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.