Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Beres Waffle Rosmarino Infinity Kodi: VP1623, per te pergatitur per rreth 3-5 minuta 2 waffles belge te shijshme, krokante dhe te buta.Per waffle te shendetshem me me pak vaj dhe gjalp te shtuar apo vaj.Perbehet nga veshje me pllaka jo ngjitese dhe teper te lehta per tu pastruar.Fuqia: 800 W Tensioni: 220–240 V Frekuenca: 50/60 Hz Permasat: 13 cm x 32 cm x 10 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94847

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Aparate Gatimi

Vitapur Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Vitapur Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.