Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Ngrohese Eta Vietro Modeli: ETA062290000 Kodi: NG0015, zgjidhja perfekte per keto dite dimri.Ne menyre te shpejte mundeson ajer te ngrohte te perqendruar per te ngrohur hapesiren tuaj te deshiruar.Pervecese ngroh vjen gjithashtu dhe me funksionin e ftohjes. Ka dy nivele ngrohjeje 1000/2000 W, Tensioni: 220-240 V Siperfaqja qe mbulon: 15 m² Fuqia: 2000 W

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94720

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.