Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Ngrohese Dysis Modeli: S2330.WTB Kodi: NG0055, zgjidhja qe ju nevojitet ne keto dite te ftohta dimri.Perfekt per ngrohjen e cdo ambienti: shtepi, zyra apo lokale fale vendosjes murale.I pajisur me 1 element ngrohjeje.Tensioni: 220-240 V Fuqia: 2300 W Siperfaqja e mbulimit: 20-30 m² Dimensionet: 85.4 x 21 x 13.7 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94718

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.