Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Ngrohese Dysis Modeli: S2200.DPW Kodi: NG0054, ofron ngrohje cilesore gjate diteve te ftohta, e pajisur me shufra nxehtesie quart dhe 4 element per ngrohje, pajisur gjithashtu me ventilim. Fuqia: 2200 W

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94717

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.