Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mixer Eta Tasso Set Modeli: ETA305690000 Kodi: MX0037, perfekt per pergatitjen e salcave, suprave te ndryshme, rrahjen e vezeve etj.Vjen me nje dizajn ergonomik me nje motor DC te fuqishem dhe te heshtur me fuqi prej 600 W.Perbehet prej materiali rezsitent celiku inoksi + plastike.Me 6 nivele shpejtesie te rregullueshme sipas deshires.Funksion turbo per shpejtesi maksimale dhe funksion pulsimi.Gjatesia e kordonit te rrymes: 1 m Gota matese: 600ml Kapaciteti i gotes: 500ml

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94712

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.