Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mixer Bomann Modeli: CB 336 250 W Miwer Kodi: MX0010, teper modern vjen me nje dizanj te lemuar shume i pershtatshem per tu perdorur. Me doreze ergonomike per lehtesi ne mbajtje dhe me nje tas per perzierje. Fuqia: 250 W Tensioni: 230 V Frekuenca: 50 Hz Me 5 nivele shpejtesie: 5, Materiali i helikave: Celik Funksion Turbo

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94708

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.