Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mixer dhe blender Adler Modeli: AD4212, vjen me 3 aksesore te ndryshem perfekt per rrahjen dhe perzierjen e brumit te embelsirave, pergatitjen e koktejleve, salcave te shijshme etj. Me 5 nivele shpejtesie te rregullueshem sipas deshires. Fuqia: 300 W

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94707

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Ventilator

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.