Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mixer Adler Modeli: AD 4205g Kodi: MX0008, i lehte ne perdorim perfekt per te gjithe te apasionuarit e embelsirave, per rrahjen e vezeve apo pergatitjen e brumit dhe jo vetem por edhe perberesit me te trashe i kthen ne nje mase te lengshme te njetrajtshme pa kokrriza.Vjen me 5 nivele shpejtesie dhe gjithashtu me butonin Turbo i cili gjen perdorim ne rastet kur sasia eshte me e trashe.Perfshin 4 aksesore, 2 rrahese dhe 2 grepa celiku per brumin. Dizanj modern dhe praktik i pershtatshem per cdo kuzhine!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94706

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.