Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mikrovale Vivax Modeli: MWO-2077 Kodi: MC0074 perfekte per gatimin, ngrohjen dhe shkrirjen e ushqimeve te ndryshme ne pak kohe. Me 5 nivele fuqie te ndryshme te rregullueshme sipas deshires.Kohemates: 35 minuta Fuqia: 700W Kapaciteti: 20L

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94704

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikrovale

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.