Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mikrovale Eta Morelo Modeli: ETA020990000 Kodi: MC0023, Vjen me nje dizanj klasik i cili gjen perdorim ne cdo shtepi, Ideale per ngrohjen e ushqimeve te ndryshme ne pak kohe.Fuqia: 700 W Vellimi i brendshem: 20 L Niveli i zhurmes: 63db Dimensionet: 45 x 20 x 30cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94702

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikrovale

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.