Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mikrovale Eta Klasico Modeli: ETA020890000 Kodi: MC0022, Vjen me nje dizajn elegant dhe modern ne ngjyre te bardhe i cili pershtatet me cdo kuzhine.Ideale per ngrohjen e shpejte te cdo ushqimi.Fuqia: 700W Kapaciteti: 20L Niveli i zhurmes: 59db Me tre nivele nxehtesie te rregullueshme sipas deshires.Dimensionet: 45 x 20 x 30cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94701

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikrovale

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.