Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Makine Qethese Eta Nose Luis Modeli: ETA434190000 Kodi: MQ0035, vjen me nje dizajn teper modern 3 ne 1 perfekt per te stiluar mjekren, hequr qimet ne zonen e hundes, vesheve dhe vetullave.Funksionon me bateri te tipit AA. Niveli i zhurmes: 68 db

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94682

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.