Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Ibrik Eta Alena Modeli: ETA359090010 Kodi: IB0029,vjen me nje dizajn teper modern ne ngjyre te kuqe, ideal per ngrohjen e shpejte te ujit per perdorime te ndryshme ne kuzhine, pajisur me filter i cili pastrohet teper lehtesisht.Me baze te rrotullueshme 360 grade dhe fikje ne menyre automatike ne piken e vlimit.Fuqia: 2200 W Kapaciteti:1.7 L

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94676

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Ngrohese

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.