Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Hekur Adler Modeli: AD 5022 Kodi: HE0003, Ideal per hekurosje perfekte te rrobave tuaja.Vjen me nje dizanj teper praktik dhe modern, me pllake hekurosje prej materiali inoksi e cila rreshqet lehtesisht ne siperfaqen e cdo materiali, me funksion avulli per te larguar edhe rrudhat me te veshtira. Me sistem kunder rrjedhjes dhe funksion antikalkare.Fuqia: 3000 W Depozita e Ujit: 200 ml

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94650

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Aparate Gatimi

GoTech Electronics
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
GoTech Electronics
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.