Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Boks Me Bluetooth Modeli: PK-16, 8 inch ideal per festat, karaoket me miqte dhe familjen tuaj.Suporton Bluetooth, USB/TF/AUX/BT/FM Diapazoni transmetimit deri ne 10 metra. Kapaciteti i baterise: 1800mAh / 5V e rikarikueshme e cila zgjat per rreth 5 ore. Ne paketim perfshihet nje fishe USB, mikrofon dhe telekomande. Fuqia: 15 W Permasat: 24,5 x 19,2 x 37,5 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94469

Kategori: Elektronika, Argetim, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.