Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Boks me Bluetooth Modeli: PK-15, vjen me nje dizajn elegant portativ me drite Led, extra bass dhe madhesi altoparlanti 8inch. Suporton Bluetooth, Aux, USB, Karten SD dhe Microphone Input. Ideal per festa, karaoke me miqte dhe familjen tuaj. Komandohet me telekomande.Fuqia: 18W Bateria: 1800mAh Permasat: 25 x 20 x 38CM

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94468

Kategori: Elektronika, Argetim, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.