Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Fruit Of The Wokali Aloe Mild Sun Block SPF 60+ Aloe Vera, ofron mbrojtje te larte ndaj diellit dhe nga plakja e parakohshme, me vitamine A, C dhe E. E pershtatshme per te gjitha llojet e lekures edhe ato me te ndjeshmet te cilat mund te jene te prirura ndaj alergjive.Mbron ne menyre efektive kunder nje spektri te gjere te rrezatimit diellor UVB dhe UVA.I papershkueshem nga uji.Mjafton ta aplikoni ne menyre te barabarte ne lekure te pakten 15 minuta para ekspozimit ne diell dhe riaplikojeni pas notit per te arritur efektin me te mire kunder diellit.Sasia: 50ml

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Magic Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Magic Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.