Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Drite zbukuruese me panel diellor, perfekte per ti dhene ndricimin e duhur me zero kosto kopshteve tuaja apo ambienteve te tjera te brendshme apo te jashtme.Teper e lehte per tu vendosur ne funksion, mjafton te karikohet me energji diellore.Me sensor dite/nate, sapo vjen nata ndizet ne menyre automatike.Materiali ABS e ben teper rezistente dhe te papershkrueshme nga uji.Tensioni: 5V Permasat: 6 x 6 x 18 cm. Perfshihen 6 cope ne paketim. Me pjese per tu ngulur ne toke.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Magic Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Magic Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.