Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Dylbi; Modeli: Binoculars; Dylbite me diamter te lenteve 50 mm qe ju nevojiten per te shikuar me detaje dhe kualitet te larte ne distanca te largeta; Dylbitë ofrojnë një zmadhim 7-fish, falë të cilit është e mundur të shikoni me detaje objektet e vendosura në një distancë të konsiderueshme dhe optika me cilësi të lartë do të sigurojë transmetimin e imazheve me definicion të lartë; Dylbitë janë të pajisura me një këllëf për ruajtje dhe mbajtje; Materiali: lente qelqi + strehë plastike me veshje gome; Distanca e afërt e fokusimit: 119/1000 metra; Fusha e shikimit në një distancë prej 1000 m: 168 m; Diametri i okularit: 18 mm; Distanca e bebëzës së daljes: 24.2 mm.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94090

Kategori: Elektronika, Argetim, Aksesore

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.