Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Paketa permban nje set per djem "Une Shoh & Une pikturoj", me nje dizajn te makinave, afishe dhe 8 ngjyra druri me ngjyra te ndryshme. Gjinia Djale vajze * KUJDES! Jo i pershtatshem per femijet nen 3 vjeç.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94059

Kategori: , ,

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.