Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Vazo Qelqi Transparent Me Dizajn Te Stampuar "Diamanti" Dhe Kapak Me Doreze. Ngjyra Transparente Materiali Qelqi Kapaciteti 290 Ml Diametri X Lartesia 8.5x13.5 Cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94050

Kategori: , ,

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.