Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kamera endoskopike; Kamere ne formen e nje stilolapsi qe ju ndihmon te shikoni ne zona te veshtira per t'u dalluar me sy te lire si: kanalin e veshit, daullen e veshit, gojën, mishrat e dhëmbëve, fytin, zgavrën e hundës, rrënjët e flokëve, etj.; Mund ta lidhni kompjuter ose celular ANDROID fale fishes e cila vjen me konvertues type C dhe micro USB; E pajisur me 2 kupa per pastrimin e vesheve tek te rriturit dhe femijet; Materiali: stilolaps plastik; Dritat LED: 6 copë.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93524

Kategori: Elektronika, Foto & video, Aksesore

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.