Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Organizuese per makinen, perbehet prej materiali plastik, e disponueshme ne ngjyre te zeze dhe bezhe. Sistemuesi perfekt per te shmangur rremujen ne makine. Vjen me hapesira te posacme per goten, shishen, portofolin, celularin, cigaret, kufjet, peceta, celesa etj.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93506

Kategori: Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore te Tjere

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.