Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Hekur hekurosje Sokany, Modeli: DF-019. Dizenjuar per hekurosje vertikale te rrobave per te bere me te lehte dhe pa mundim kete proces. Ofron mundesine e hekurosjes me avull per te larguar edhe rrudhat me te veshtira. I pershtatshem per cdo lloje pelhure. Mund te hekurosni edhe perdet. Nxehet dhe eshte gati ne vetem pak sekonda. Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 200 ml. Fuqia 1100 W.Tensioni: 220-240 V Rrjedha e avullit: 20 g/min Portativ cka ju jep mundesine ta levizni dhe perdorni ne cdo ambient.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93493

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Hekurosje

Big Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Big Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.