Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Komardare per femije, te disponueshme ne forme tigri, breshke dhe dinozauri kaq te vecanta dhe te bukura per te notuar.Per moshat mbi 3 vjec e siper.Qe te argetoheni pa fund gjate pushimeve tuaja!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93282

Kategori: Produkte Plazhi, Lodra & Komardare, Komardare

Wonderland
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Wonderland
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.