Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mbajtese embelsirash, vjen me nje dizajn teper elegant te perbere prej xhami te temperuar transparent me bazament prej materiali celik inoksi.Perfekte per te servirur ne kuzhinen tuaj apo restorante, katering etj embelsira te ndryshme, torta etj. Diametri: 35 cm Lartesia e bazamentit: 7 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Big Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Big Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.