Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Komardare ne forme Donuts, vjen me dizajn kaq te vecante dhe terheqes per femijen tuaj.I disponueshem ne ngjyre roze dhe kafe.Per moshat 3 vjec e siper! Permasat: 30"

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93243

Kategori: Produkte Plazhi, Lodra & Komardare, Komardare

Wonderland
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Wonderland
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.