Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Smartwatch GTS3, vjen me nje dizajn teper elegant me rrip prej silikoni ne ngjyre te zeze, per femra dhe meshkuj. Perfekte per te numeruar hapat dhe te matni kilometrat qe keni bere, nivelin e presionit te gjakut, oksigjenit, rrahjet e zemres gjate 24 oreve etj. Nepermjet bluetooth V5.0 ju mund ta lidhni lehtesisht me telefonin tuaj dhe te shikoni thirrjet, mesazhet qe ju vijne apo fotot ne galeri apo tju pergjigjeni telefonatave tuaja. Eshte nje ore teper inteligjente sportive e papershkrueshme nga uji. Vjen me 150 modalitete sportesh. Madhesi ekrani: 1.75" Bateria: 250mAh Jetegjatesia e baterise: 12 dite Permasat: 42.4mm x 36mm x 8.8mm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93229

Kategori: Elektronika, It, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.