Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Smartwatch H32, me nje dizanj sportiv kaq te bukur te papershkrueshme nga uji, perfekte per doren tuaj.Vjen me funksionet e nje Smartbrandi fale te cilit ju mund te numeroni hapat dhe te matni kilometrat qe keni bere. Kontrolloni nivelin e presionit te gjakut, oksigjenit, rrahjet e zemres si dhe monitoroni gjumin, permes bluetooth V5.0 ju mund ta lidhni lehtesisht me telefonin tuaj dhe te shikoni thirrjet, mesazhet qe ju vijne, kalendarin, te gjeni telefonin tuaj etj. I pajisur edhe me alarm, kalendar, kronometer, ekran me prekje. Kapaciteti i baterise: 200mAh Jetegjatesia e baterise: 7 dite Ekrani: 1.28inch Rezolucioni: 240 x 240pixel Perputhshmria: me Android 4.4+ dhe IOS 9.0+ Permasat e ores: 46 x 46 x 11mm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93225

Kategori: Elektronika, It, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.