Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Syze dielli me Bluetooth Modeli: XO-E6, dizajn klasik i pershtatur me inovacionet me te fundit te teknologjise.Perfekte per tu lidhur nepermjet Bluetooth V5.0 me celularin tuaj per te shijuar muziken tuaj te preferuar ne menyren me moderne dhe origjinale te mundshme pa i shqetesuar te tjeret qe ndodhen rreth jush!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93223

Kategori: Elektronika, It, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.