Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Makine me telekomande Angry Stunt Car, kaq e vecante dhe e preferuar nga femijet pasi mundeson marifete te ndryshme ne menyren e drejtimit te kombinuara me shpejtesine. Dizajn teper i vecante me drite Led te ftohte, kryen rrotullim 360 grade.Telekomanda funksionon me 2 bateri te tipit AA 1.5V. Frekuenca e kontrollit: 2.4 GHz Distanca e kontrollit: 50 metra Koha e karikimit: 3 ore Koha e lojes: rreth 20 minuta Bateria: 4.8V 700mAh Madhesia e produktit: 18x 14 x 14cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93221

Kategori: Elektronika, It, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.