Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Boks me Bluetooth GTS-1305, vjen me nje dizajn elegant portativ me drite Led, extra bass dhe madhesi altoparlanti 6.5 inch. Lidhet me aparatin tuaj celulare nepermjet Bluetooth-it.Suporton Aux, USB, Karten TF, DC 5V,MIKRO SD, MIC, FM, TWS. I pajisur me butona kontrolli ne pjesen e parme te tij.Perfekte per festat me miqte dhe te afermit tuaj!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93219

Kategori: Elektronika, Argetim, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.