Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mbajtese televizori Hannibal Modeli: IH-T1442, universale per televizore LED, LCD Dizenjuar per tu vendosur ne mur per te rregulluar kendin ideal per shikimi te rehatshem te televizorit. Permasat: 14"- 42", Materiali: celik teper rezistent Kapaciteti i ngarkeses: 25kg Montohet lehtesisht me ane te vidave.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93190

Kategori: Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.