Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Mbajtese televizori Hannibal Modeli: IH-B42, universale per televizore LED, LCD. Dizenjuar per tu vendosur ne mur per te rregulluar kendin ideal per shikimin e rehatshem te televizorit. Montohet mjaft thjeshte, Permasat min-max: 26"- 55", Kapaciteti maksimal i ngarkeses: 55 kg Vesa : 200 x 200mm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93188

Kategori: Elektronika, Tv & audio, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.