Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Adapter universal inteligjent, sherben per te menaxhuar lehtesisht pajisjet elektronike te shtepise tuaj ne cdo kohe dhe kudo qe ju ndodheni.Pervecse ju jep paqe mendore persa i perket rreziqeve te rrymes me pajisjet tuaja gjithashtu mundeson kursimin e energjise .Vetem nepermjet nje klikimi ju mund te fikni apo te ndizni llambat apo pajisjet e tjera ne shtepine tuaj pa u ngritur nga shtrati vetem njepermjet nje klikimi, pajisje te cilat jane te lidhura me prizen.Adapteri eshte i pajtueshem gjithashtu me Amazon Alexa dhe Google Assistant. Instalimi eshte i lehte, i sigurt dhe i shpejte nen Wi-Fi 2,4 GHz D. Mbeshtet modalitetin AP dhe modalitetin inteligjent te konfigurimit.Mundeson vendosjen e kohes se ndezjes apo fikjes se pajisjeve qe jane te lidhura me adapterin. Gjithashtu mund ti beni share pajisjes dhe familjaret tuaj mund ta kontrollojne ate nepermjet pajsijes se tyre.Tensioni: 16A

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93156

Kategori: Elektronika, It, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.