Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Sensor per dritare dhe dyer, vjen me nje dizajn teper elegant ne ngjyre te bardhe i cili pershtatet ne çdo shtepi dhe dergon ne kohe rekord nje alarm direkt ne telefonin tuaj kur nje dritare ose dere hapet.Sensor i ndjeshem i cili ju paralajmeron per çdo levizje ne cdo moment. Kur dera ose dritarja hapet ose mbyllet, brenda nje rrezeje prej 1 cm, do te merrni menjehere nje njoftim nga aplikacioni Smart Life, gjithashtu eshte i pajtueshem me Amazon Alexa dhe Google Assistant.Teper i lehte per tu instaluar, majfton te hiqni ngjitesin ne pjesen e pasme dhe ta vendosni ne dyert apo dritaret tuaja. Funksionon me 3 bateri te AAA 1.5V x 2 Temperatura e operimit: -10 ° C to + 50 ° C Gama e references se brendshme 10 - 30 metra Distanca e zbulimit: me shume se 15 mm. Konsumi i rrymes qetësuese <10uA Konsumi i rrymes se alarmit <15 mA Permasat: 7 x 2.4 cm ,4 x 1.6cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93150

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.