Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kacavide elektrike me drite Led dhe karikim USB, perbehet prej materiali aliazhi me dizajn te holle e teper praktik ne forme stilolapsi. Vjen me nje motor me performance te larte deri ne 200 shpejtesi dhe me marres fishek magnetik. Drita Led mundeson nje pamje me te qarte nderkohe qe ju punoni. Ne set perfshihen 14 modele te ndryshme kokash per kacaviden te cilat gjejne kryesisht perdorim per pajiset si konsolat e lojrave, orat, celularet, aparate fotografik etj.Mundeson rrotullim 360 grade te kokave te ndryshme per zberthimin apo mberthimin e vidave.Ne paketim perfshihen keto modele kokash: Gjashtekendor T6 / T5 / T4 / T3 / T2 ,Pentagrami 0.8, Trekendeshi 0.6, Phillips 2.0 / 1.5 / 1.2, Notch 2.0 / 1.5 Konveks 2.5, Karficat 0.8.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93096

Kategori: Elektronika, It, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.