Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Shezlon metalik me pelhure tekstili ne ngjyre blu, teper cilesore dhe rezistente. Pjerresia e shpines eshte e rregullshme ne 3 nivele, ajo bie teresisht poshte dhe ka doreza praktike mbajtese. Pesha maksimale: 110 kg Gjatesia x Gjeresia x Lartesia: 188 x 55 x 24 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#93016

Kategori: , ,

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.